БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА
ГАРАНТІЯ 150 ДНІВ
НИЗЬКІ ЦІНИ
ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ
РЕМОНТ ВІД 20 ХВИЛИН
ВЛАСНИЙ МАГАЗИН

Ремонт фотоапаратів та фототехніки в Києві

 

 

 

  • Діагностика безкоштовна і проводиться в найкоротші терміни
  • Злагоджена команда професіоналів докладає всіх зусиль для того, щоб зробити вашу техніку абсолютно справною
  • Гарантія 6 місяців на пророблені ремонтні роботи
  • Для вашої зручності надається кур'єрська доставка фотоапаратів у Києві
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, консультація з досвідченими майстрами
  • Оригінальні деталі роблять ремонт фотоапаратів Canon (Кенон), Nikon (Нікон), Sony (Соні) простим завданням
  • Швидке лагодження за рахунок власного складу запчастин

Сервісний центр ApexPhoto - місце, де компетентні інженери оживляють фототехніку після будь-яких нещасних випадків і надзвичайних подій.

Розуміючи, як відвідувач хоче повернути вже працюючу улюблену фотокамеру назад, ми зробимо все швидко. При цьому не постраждає якість і не зросте ціна на ремонт фотоапаратів.

Ремонт об'єктивів Київ

Не має значення, що послужило причиною поломки об'єктивів - ми ремонтуємо технічно і в строк. Встановлюємо нові діафрагми, налагоджуємо оптичні стабілізатори. Ми надаємо такі послуги як: заміна байонет на Nikon, чистка матриці, заміна шлейфу або корпусних частин.

Якщо порушилася різкість об'єктивів в слідстві появи люфтів і зазорів в процесі тривалої експлуатації або після падіння, сміливо звертайтеся до нас. Ми із задоволенням надамо допомогу вашій оптиці в найкоротші строки.

Ремонт об'єктива - це просте завдання для нас. Якщо буде потрібно юстирування, до її виконання приступить майстер, який налаштує лінзи ваших об'єктивів для найкращого результату. Ціна і тривалість ремонту об'єктивів залежить від ступеня порушення, а також від складності проведених робіт. Ремонт Спалахів в Києві Непрацюючий спалах може зіпсувати навіть самий вдалий кадр. Пошкодження спалаху бувають різними: від заводського браку і механічних пошкоджень до несправності плати управління.

Ремонт спалаху робити самостійно суворо заборонено, так як знаходиться вона під високою напругою. Після визначення непрацездатності фотоспалаху майстри зможуть: змінити лампу, відремонтувати центральну плату, налагодити ланцюг живлення, замінити транзисторную збірку

Ремонт фотоапаратів Nikon, Canon, Sony

Необхідний ремонт дзеркальних фотоапаратів Київ? Ми пропонуємо повний комплекс послуг, ремонт цифрових компактних фотоапаратів, професійних дзеркалок, налаштування об'єктивів і спалахів. Практично для всіх моделей Кенон, Нікон і Соні ми маємо багато запчастин.

Часті поломки фотоапаратів: проникнення рідини, механічні, знос механізмів, а так само заміна затвора. Фахівці починають з діагностування техніки, в рамках якої визначаються причини несправностей. Трапляється, що в апаратах, які потрапили в майстерню, виявляються додаткові дефекти. Нашими силами все буде усунуто, але всі роботи будуть виконуватися в разі згоди клієнта.

Гарантія

Ми надаємо гарантійний документ з підписом і печаткою на 150 днів. Отримайте БЕЗКОШТОВНУ діагностику вашого фотоапарата

 

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 
Ремонт фототехніки - 5.0 out of 5 based on 8 reviews
ВВЕРХ
Перезвонить мне Укажите своё имя и номер телефона
Обязательное поле
Обязательное поле
Спасибо. Мы получили ваш запрос. Мы свяжемся с вами как можно скорее.